Kontakt os

+45 74 65 21 20

skriv til os

knud.erik@heissel.dk

vi bor her

Planetvej 1-3
6300 Gråsten

Send os en besked...

Du er meget velkommen til at skrive til os, og vi vil vende tilbage til dig så hurtigt som muligt.

Ofte stillede spørgsmål

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem nulla amet dolor ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem nulla amet dolor ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem nulla elit tellus luctus nec ullamcorper amet dolor ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing ! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

hvem er vi?

Knud Erik Heissel

Vognmand
Mail: knud@heissel.dk

Hans Heissel

Kørselsleder
Mail: hans@heissel.dk

Anders Heissel

Driftschef renovation
Mail: anders@heissel.dk

Keld Jørgensen

Disponent
Mail: keld@heissel.dk

Peter Schøning

Bogholder
Mail: peter@heissel.dk